Akcesoria do kart

Akcesoria do kart plastikowych stanowią znakomitą ochronę karty oraz ułatwiają korzystanie z niej. Jeśli chcesz, aby Twoja ulubiona lub cenna karta przetrwała w dobrym stanie wiele lat – zapoznaj się z naszą propozycją. Mamy ładne i trwałe etui lub holdery do kart plastikowych, popularne smycze, kolorowe taśmy różnej długości, mocne łańcuszki oraz przeróżne breloki. Do tego możesz dobrać odpowiednie zapięcie lub klipsy.

Wszystkie nasze akcesoria do identyfikatorów są wysokiej jakości, wybieramy je spośród wielu propozycji kilku producentów, zwracamy uwagę na tworzywo, wykonanie i kolorystykę. Dlatego nasze akcesoria to doskonałe dodatki do identyfikatorów i legitymacji. 

Holdery do kart plastikowych chronią je przed porysowaniem, zgięciem, złamaniem a także przed słońcem, które powoduje blaknięcie barwników na karcie. Z kolei zawieszka typu taśma, smycz lub łańcuszek pomaga w korzystaniu z identyfikatora i zabezpiecza go przed zgubieniem lub kradzieżą.

Natomiast drobne akcesoria do kart plastikowych typu klipsy, agrafki, magnesy ułatwia przytwierdzenie identyfikatora do Twojego ubrania. Ponieważ jest ich wiele rodzajów, więc możesz je łatwo dobrać według gustu.

Z kolei breloki ułatwiają dostęp i są bardzo przydatne w różnych przejściach, bramkach lub punktach kontroli. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy identyfikator lub karta ID musi być regularnie skanowana lub przesuwana nad czytnikiem.

Akcesoria do identyfikatorów dostępne są w szerokiej gamie formatów, rozmiarów, kształtów i stylów. Sprawdź naszą bogatą ofertę sklepową i porównaj ją z propozycjami na stronie cs.pl. Jeśli nie znajdziesz akcesoriów o jakie Ci chodzi, skontaktuj się z nami, pomożemy!