Breloki do kart

Breloki do kart plastikowych i identyfikatorów są świetnym sposobem na zapewnienie sobie łatwego i szybkiego dostępu do karty. W połączeniu z etui chronią kartę lub identyfikator przed uszkodzeniem lub zgubą. 

W dodatku, oprócz karty można powiesić na breloku wiele innych, niewielkich przedmiotów: odznakę, legitymację, klucze, smartfon itp.

Znajdź w naszej ofercie najwyższej jakości breloki do identyfikatorów w wersji standardowej lub premium. Dzięki nim zapewnisz sobie łatwy dostęp do dokumentu ze zdjęciem lub innej karty identyfikacyjnej. Ponieważ breloki do kart mają kompaktowy kształt, zazwyczaj kwadratowy lub okrągły, więc pasują do każdego stroju. Co więcej, ich linka zwija się w korpusie, dzięki czemu masz łatwy dostęp do karty, bez plątaniny tasiemek. Ten aspekt breloków jest szczególnie doceniany w przypadku aktywnej pracy lub zajęć ruchowych.

Jeśli nie jesteś pewny jakiego breloka do kart lub akcesoria potrzebujesz, skontaktuj się z obsługą sklepu CSAdams. Pomożemy dobrać idealne akcesoria do kart dopasowane do twoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3