Etui do kart

Etui do kart plastikowych stanowi znakomitą ochronę karty oraz ułatwia korzystanie z niej. Jeśli chcesz, aby Twoja ulubiona lub niezbędna karta przetrwała w dobrym stanie wiele lat – zapoznaj się z naszą propozycją. Mamy ładne i trwałe etui lub holdery do kart plastikowych, a także inne, przydatne akcesoria. 

Wszystkie nasze holdery do identyfikatorów są wysokiej jakości, wybieramy je spośród wielu propozycji kilku producentów, zwracamy uwagę na tworzywo, wykonanie i kolorystykę. Dlatego nasze etui to doskonały dodatek do identyfikatorów i legitymacji. 

Holdery do kart plastikowych chronią je przed porysowaniem, zgięciem, złamaniem a także przed słońcem, które powoduje blaknięcie barwników na karcie. W sposób istotny przedłużają życie każdej karty plastikowej. Warto w nie zainwestować, zwłaszcza w przypadku kart drogich i często używanych.

W ofercie sklepu jest wiele rodzajów holderów w bardzo korzystnych cenach. Najbardziej wybredny Klient znajdzie u nas odpowiednie opakowanie dla swojej karty lub legitymacji. Oczywiście w największym wyborze są etui na karty plastikowe standardowe, o formacie bankomatowym, ale mamy też propozycje holderów o wymiarach poza standardowych. 

Nasze etui polecamy wszystkim organizacjom: na identyfikatory do biur, na wejściówki eventowe, na oficjalne identyfikatory lub legitymacje dla organizacji rządowych i wojskowych. Szczególnie przydatne są etui do kart elektronicznych, które ze względu na swoją cenę i ważność wymagają wyjątkowej ochrony.

Holdery do identyfikatorów dostępne są w szerokiej gamie formatów, rozmiarów, kształtów i stylów. Sprawdź naszą bogatą ofertę sklepową i porównaj ją z propozycjami na stronie cs.pl. Jeśli nie znajdziesz akcesoriów o jakie Ci chodzi, skontaktuj się z nami, pomożemy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2