Klipsy do kart

Klipsy do kart plastikowych i rozmaite uchwyty do identyfikatorów ułatwiają eksponowanie ich na ubraniu osoby oraz korzystanie z nich w ruchu. Jeśli chcesz, aby Twój identyfikator był widoczny i w dobrym stanie przez długi czas – poznaj naszą propozycję zapięć do kart.  

Klipsy do identyfikatorów mają ważną zaletę: zapobiegają zgubieniu lub zapomnieniu karty oraz są bardzo wygodne w użyciu.

Wszystkie nasze uchwyty do identyfikatorów są wysokiej jakości, wybieramy je spośród wielu propozycji kilku producentów, zwracamy uwagę na tworzywo, wykonanie i trwałość. Dlatego nasze akcesoria to doskonałe dodatki do różnych kart, identyfikatorów i legitymacji. 

Natomiast drobne zapięcia do kart plastikowych typu agrafki, magnesy, paski ułatwiają przytwierdzenie identyfikatora do Twojego ubrania. Ponieważ jest ich wiele rodzajów, więc możesz je łatwo dobrać według gustu. Szczególnym przykładem są uchwyty do identyfikatorów w postaci wygodnych i eleganckich gripperów, są warte polecenia.

Klipsy do kart czy różne inne zapięcia do kart dostępne są w szerokiej gamie formatów, rozmiarów, kształtów i stylów. Sprawdź naszą bogatą ofertę sklepową i porównaj ją z propozycjami na stronie cs.pl. Jeśli nie znajdziesz akcesoriów o jakie Ci chodzi, skontaktuj się z nami, pomożemy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2