Czytniki Omnikey

Czytniki Omnikey

Czytniki komputerowe Omnikey do kart kryptograficznych i zbliżeniowych są zaprojektowane do obsługi dowolnej karty inteligentnej, za pomocą dowolnej aplikacji i na dowolnym komputerze.

Czytniki kart Omnikey zastosowanie

  • do podpisu elektronicznego,
  • do kontroli dostępu do komputerów,
  • oraz sieci logicznej 
  • jako czytniki kart kierowców.
  • jako czytnik do dowodu osobistego.
  • oraz jako czytniki administracyjne kart NFC i RFID.

Ponadto czytniki kart Omnikey obsługują systemy operacyjne wszystkich platform: Windows, Linux i Mac OS. Szczególnie ważny jest fakt, że czytniki komputerowe posiadają certyfikaty wszystkich istotnych standardów branżowych. Takich jak: PC/SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 i Common Criteria. Dlatego czytniki Omnikey zapewniają zgodność ze standardami na całym świecie oraz zapewniają łatwą integrację w dowolnym systemie komputerowym.

Portfolio czytników

Dodatkową gwarancję jakości czytników komputerowych stanowi fakt, że producentem jest HID Global. A więc firma, która jest liderem w zakresie produktów, usług i rozwiązań związanych z tworzeniem, zarządzaniem i wykorzystywaniem bezpiecznych tożsamości dla milionów klientów na całym świecie. Ponieważ sklep CSAdams jest bezpośrednim dystrybutorem HID, oznacza to, że przy sprzedaży czytników kart zachowujemy wszystkie standardy jakościowe producenta.

Na koniec, więcej informacji dotyczących czytników HID znajdziesz na stronie cs.pl.

Jeśli masz pytania dotyczące tego produktu zapytaj obsługę sklepu CSAdams.pl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6