Drukarki kart plastikowych

Drukarki Fargo

Drukarki HID Fargo

Sklep CSAdams od ponad 20 lat oferuje najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie drukarki kart plastikowych, w tym drukarki HID Fargo. Przez ten czas sprzedaliśmy ich tysiące, różnych rodzajów i producentów. Nasze długoletnie doświadczenie spowodowało, że obecnie preferujemy i polecamy drukarki jednego, wybranego producenta, a mianowicie HID Global.

Szanowni Państwo

Od ponad roku na rynku globalnym występują problemy w produkcji mikroprocesorów, które skutkują zmiennymi warunkami dostaw. Z tego powodu ceny i dostępność produktów zawierających chip, są w naszym sklepie orientacyjne, a nie ostateczne. Za każdym razem prosimy je potwierdzać u obsługi sklepu. Za utrudnienia przepraszamy.

Bez wątpienia drukarki kart plastikowych produkcji HID należą do najlepszych urządzeń drukujących na rynku. Właśnie to przekonanie powoduje, że z wielką przyjemnością polecamy je naszym klientom. Oferujemy pełną gamę materiałów eksploatacyjnych i produktów uzupełniających do naszych drukarek m.in. materiały eksploatacyjne, karty plastikowe, części zamienne, oprogramowanie.

Przy zakupie każdej drukarki oferujemy także komplet usług drukarkowych oraz wsparcie techniczne. Zarówno pomoc jaki serwis są świadczone przez personel certyfikowany przez HID Global. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie – pomożemy im w razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości.

O drukarki, materiały i inne produkty, niedostępne w ofercie online należy pytać bezpośrednio personel sklepu.

Wyświetlanie 1–10 z 14 wyników