Karty HID

karty HID

Karty bezstykowe i stykowe 

Oferujemy bardzo duży wybór kart plastikowych firmy HID Global. Karty elektroniczne HID stosujemy w niezliczonych systemach kontroli dostępu i systemach uwierzytelniania. Karty te ciągle cieszą się wielką popularnością.

Główne przyczyny sukcesu rynkowego tych kart są znane: karty są precyzyjnie zaprojektowane, zaawansowane technicznie i ciągle uaktualniane. HID jako producent nie stoi w miejscu, zaskakuje innowacjami i pomysłami hitech.

Ponadto karty inteligentne mają stałe wsparcie producenta, co stanowi ważną wartość dodaną i przesądza o popularności kart. Innymi słowami, karty HID mają dla nabywcy więcej wartości niż karty innych producentów.

Zarówno transpondery i karty elektroniczne wykonano z zastosowaniem najnowszych technologii zbliżeniowych, używanych w systemach kontroli dostępu na całym świecie. Przykładami takich technologii są iCLASS, Prox i Crescendo.

Z kolei iCLASS Seos jest najbardziej zaawansowaną platformą mikroprocesorowych kart zbliżeniowych. Producent HID oferuje także poświadczenia wirtualne Seos Mobile ID’s na urządzenia mobilne.

Podsumowując: produkowane przez HID Global karty elektroniczne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, wykonane są z dbałością o najwyższą jakość z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Co więcej, kartom tym możesz nadać unikalny numer, przypisany wyłącznie do wybranego użytkownika i zastrzec go u producenta. Dzięki temu unikniesz ponownego wykorzystania tego numeru i zabezpieczysz się przed ewentualnym fałszerstwem.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości odnośnie kart HID skontaktuj się z obsługą sklepu csadams.pl. Doradzimy Ci wybór odpowiednich produktów dostosowanych do twoich wymagań. Na stronie cs.pl znajdziesz więcej informacji na temat kart stykowych i bezstykowych.

Wyświetlanie 1–10 z 14 wyników