Karty HID

karty HID

Karty plastikowe HID – stykowe i bezstykowe

Oferujemy bardzo duży wybór kart plastikowych firmy HID Global. Karty elektroniczne HID stosujemy w niezliczonych systemach kontroli dostępu i systemach uwierzytelniania. Karty te cieszą się niemalejącą popularnością. Po pierwsze, ponieważ są precyzyjnie zaprojektowane. Po drugie, są zaawansowane technicznie. Na koniec, mają wsparcie producenta. Innymi słowami, dają nabywcy więcej niż karty innych producentów dostępnych na rynku.

Transpondery i karty elektroniczne HID wykonano z zastosowaniem najnowszych technologii zbliżeniowych używanych w systemach kontroli dostępu na całym świecie. Przykładami takich technologii są iCLASS, Prox i Crescendo. Z kolei iCLASS Seos jest najbardziej zaawansowaną platformą mikroprocesorowych kart zbliżeniowych. HID oferuje także poświadczenia wirtualne Seos Mobile ID’s na urządzenia mobilne.

Podsumowując: karty elektroniczne HID spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, wykonane są z dbałością o najwyższą jakość z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Co więcej naszym kartom elektronicznym HID możemy nadać unikalny numer, przypisany wyłącznie do wybranego użytkownika. Dodatkowo można go zastrzec. Dzięki temu unikniemy jego ponownego wykorzystania i ustrzeżemy się przed ewentualnym fałszerstwem.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości odnośnie kart HID skontaktuj się z obsługą sklepu csadams.pl. Doradzimy Ci wybór odpowiednich produktów dostosowanych do twoich wymagań. Na stronie cs.pl znajdziesz więcej informacji na temat kart stykowych i bezstykowych.

Wyświetlanie 1–10 z 13 wyników