Karty plastikowe zwykłe

Karty plastikowe zwykłe

Karty plastikowe CR80

Karty plastikowe zwykłe, a szczególnie karty CR80 są powszechnie stosowane w bankowości oraz w wielu organizacjach jako proste identyfikatory, karty stałego klienta czy karty lojalnościowe. Ponadto stosujemy je w prostych systemach kontroli dostępu. Oferujemy wiele rodzajów kart: białe, kolorowe, samoprzylepne.

Na zadrukowanych kartach plastikowych do uwierzytelnienia służą nadrukowane  informacje personalne, takie jak dane osobowe ze zdjęciem, stanowisko, nr legitymacji itp. Niestety, zwykłe karty bez nośnika danych, nawet zadrukowane, są łatwe do sfałszowania. Dlatego, aby zapobiec fałszerstwu, dodajemy do karty elementy bezpieczeństwa, takie jak: folia holograficzna, mikrodruk i inne. Więcej o bezpieczeństwie kart przeczytaj na stronie cs.pl.

Wszystkie karty plastikowe zwykłe, oferowane w sklepie CSAdams, mają specjalną, jakościową powierzchnię przeznaczoną do druku, która dobrze przyjmuje barwnik. W dodatku, w przypadku kart produkcji HID, powierzchnia karty posiada bardzo wysoką jakość High Quality i pozwala na szczególnie wyraźny i profesjonalny wydruk.

Rodzaje kart plastikowych zwykłych

O cechach użytkowych karty plastikowej decyduje materiał, z którego jest ona wykonana. Najczęściej jest to PVC – polichlorek winylu, który jest trwałym, lekkim i tanim tworzywem sztucznym.

Oczywiście karty plastikowe wykonujemy również z innych materiałów, takich, jak PC lub z kompozytu. Karty są wówczas lekkie i elastyczne. Natomiast karty  z tworzywa ABS mają zwiększoną wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury.

Ponieważ najczęściej używane są zwykłe karty plastikowe białe, dlatego karty CR80, w naszym sklepie są w najwyższej jakości High Quality, ze specjalną powierzchnią druku.

Ponadto oferujemy również karty CR80 kolorowe i samoprzylepne. Oczywiście w kartach samoprzylepnych awers jest biały, natomiast rewers pokryty jest warstwą odklejanego papieru lub mylaru.

Jeśli chodzi o rozmiary, to najbardziej popularne karty plastikowe białe mają wymiar standardowej karty CR80, czyli bankomatowej. Jest to wymiar 85,6×54 mm. W sklepie znajdziesz również  inne rozmiary kart.

Ponieważ jesteśmy Platynowym Partnerem HID Global, duża część oferowanych w naszym sklepie kart jest, co zrozumiałe, produkcji HID. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących kart plastikowych prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Dodatkowe informacje na temat kart plastikowych zwykłych dostępne są na stronie cs.pl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5