Karty stykowe

Karty stykowe

Karty chipowe – plastikowe karty stykowe

To karty przeznaczone do odczytu przez przeznaczone do tego urządzenia. Aby spełnić tą funkcję wyposażono je w nośnik informacji, czyli układ scalony – chip. Oferujemy karty stykowe przeznaczone do różnych systemów kartowych, systemów kontroli dostępu oraz różnego rodzaju procesów uwierzytelniania np. do komputera.

Trzeba podkreślić, że wszystkie karty chipowe mają specjalną powierzchnię przeznaczoną do druku przyjmującą barwnik. W przypadku kart HID charakteryzuje się ona bardzo wysoką jakością i pozwala na szczególnie wyraźny i profesjonalny wydruk. Dostępne w sklepie karty są rozmiaru standardowej karty bankomatowej, czyli CR80.

Większość kart wykonana jest z polichlorku winylu, czyli inaczej PVC. Oczywiście karty stykowe mogą być wyprodukowane z różnych materiałów. Podobnie do kart z PVC te wykonane z PC czy kompozytu są równie lekkie i elastyczne. Podczas gdy te wykonane z ABS charakteryzują się zwiększona wytrzymałością i odpornością na wysokie temperatury.

Ponieważ jesteśmy Platynowym Partnerem HID Global, duża część oferowanych w sklepie kart jest produkcji HID. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie kart chipowych prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

error: Treść jest chroniona !!