Karty stykowe

Karty stykowe

Plastikowe karty procesorowe

Karty stykowe, mikroprocesorowe wyposażone są w nośnik informacji, którym jest układ scalony – procesor zwany popularnie chipem. Oferujemy karty chipowe przeznaczone do różnych systemów kartowych, systemów kontroli dostępu oraz różnego rodzaju procesów uwierzytelniania.

Karty mikroprocesorowe zapewniają organizacjom poświadczenia cyfrowe o wysokiej pewności, wykorzystują certyfikowaną kryptografię zgodnie z wysokim poziomem uwierzytelnienia. Silna tożsamość jest podstawą bezpieczeństwa zerowego zaufania, a także pomaga organizacjom chronić dane osobowe i firmowe i spełniać wymagania regulacyjne.

Inteligentne karty stykowe

służą jako identyfikatory wizualne pracowników. Są też  używane do logowania do stacji roboczych, dostępu do sieci, podpisywania i szyfrowania wiadomości e-mail i dokumentów. Inteligentne karty Crescendo implementują wiele protokołów, w tym FIDO2, PIV/PKI i OATH, aby zapewnić interoperacyjność z najszerszym zakresem aplikacji.

Karty procesorowe używane są samodzielnie lub też zarządzane są poprzez rozwiązania CS FMN lub własne użytkownika, jak to jest w przypadku organizacji wdrażających zabezpieczenia na dużą skalę.

Oferowane karty stykowe posiadają mikroprocesory różnych producentów i w zależności od przeznaczenia, charakteryzują się różną budową i funkcjonalnością. Trzeba podkreślić, że wszystkie karty mikroprocesorowe mają specjalną powierzchnię przeznaczoną do druku, która dobrze przyjmuje barwnik sublimacyjny. W przypadku kart produkcji HID  powierzchnia karty posiada wysoką jakość High Quality, co przekłada się na szczególnie wyraźny i kontrastowy nadruk. Dostępne w sklepie karty stykowe mają rozmiar standardowej karty bankomatowej, czyli CR80.

Większość kart plastikowych jest wykonana z polichlorku winylu, czyli PVC. Oczywiście karty mikroprocesorowe można wyprodukować z różnych materiałów. Podobnie jak popularne karty PVC, karty wykonane z PC czy kompozytu, są równie lekkie i elastyczne. Natomiast karty z ABS charakteryzuje zwiększona wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury. Wszystkie te tworzywa możemy użyć do produkcji karty stykowej. Jednocześnie należy zaznaczyć, że rodzaj tworzywa karty nie wpływa na pracę i jakość mikroprocesora.

Wybór ma znaczenie, jeśli chodzi o technologię poświadczeń. Właśnie dlatego CSAdams oferuje szeroki wybór otwartych, bezpiecznych danych uwierzytelniających. Przejrzyj naszą bogatą ofertę, aby wybrać to, co najlepiej odpowiada potrzebom Twojej organizacji — od technologii po formę i nie tylko.

Ponieważ jesteśmy Platynowym Partnerem HID Global, duża część oferowanych w sklepie kart jest produkcji HID. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z szerokim tematem  obejmującym karty chipowe, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Więcej informacji na temat kart stykowych jest na cs.pl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3