Karty zbliżeniowe

karty zbliżeniowe

Plastikowe karty zbliżeniowe

Karty zbliżeniowe RFID przeznaczone do automatycznego odczytu. Aby mogły spełnić tę funkcję, wyposażono je w nośnik informacji, czyli mikroprocesor np.: Unique, Mifare Classic, HID PROX, HID iClass, SEOS itp.

Oferujemy karty zbliżeniowe RFID przeznaczone do wszystkich systemów kartowych, systemów kontroli dostępu oraz różnego rodzaju procesów uwierzytelniania.

Trzeba podkreślić, że wszystkie karty mają specjalną powierzchnię przeznaczoną do druku przyjmującą barwnik. W przypadku kart HID charakteryzuje się ona bardzo wysoką jakością i pozwala na szczególnie wyraźny i profesjonalny wydruk.

Przeważająca większość kart RFID jest rozmiaru standardowej karty bankomatowej, czyli CR80. Jednak występują też karty grubsze np. ClamShell lub cieńsze w formie naklejki zbliżeniowej na kartę plastikową (w rozmiarze CR80 i mniejszej CR79).

Większość kart wykonana jest z polichlorku winylu, czyli inaczej PVC. Oczywiście karty zbliżeniowe mogą być wyprodukowane z różnych materiałów. Podobnie do kart z PVC te wykonane z PC czy kompozytu są równie lekkie i elastyczne. Podczas gdy te wykonane z ABS charakteryzują się zwiększona wytrzymałością i odpornością na wysokie temperatury.

Ponieważ jesteśmy Platynowym Partnerem HID Global, duża część oferowanych w sklepie kart jest produkcji HID. Karty te mogą otrzymać indywidualną numerację na życzenie Klienta. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Dodatkowe informacje na temat kart zbliżeniowych są dostępne na stronie cs.pl.

Wyświetlanie 1–10 z 13 wyników