Materiały do drukarek kart

Materiały Fargo

Materiały eksploatacyjne Fargo do wszystkich drukarek kart produkcji HID są w naszym sklepie w pełnym wyborze. Zarówno dla najnowszych jak i bardzo starych drukarek Fargo znajdziesz w naszym sklepie oryginalne materiały eksploatacyjne HID takie jak: taśmy HID Fargo kolorowe, filmy retransferowe, taśmy laminacyjne, materiały czyszczące i inne dodatkowe elementy potrzebne do obsługi drukarek. Materiały do drukarek kart są wysokiej jakości oraz gwarantują wyraźny, kontrastowy obraz nadrukowany na karcie. 

Sklep CSAdams dostarczy każdy rodzaj materiałów eksploatacyjnych HID Fargo z bieżącej produkcji jaki będzie potrzebny naszym klientom. Oferujemy wyłącznie oryginalne materiały eksploatacyjne kupowane bezpośrednio u producenta. Należy dodać, że prawidłowe wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych oznacza nie tylko sukces w postaci pięknej karty lub legitymacji, ale także oszczędność ekonomiczną w postaci braku zepsutych kart i klatek taśmy.

Z tego powodu zalecamy poświęcenie czasu na zapoznanie się z zasadami obsługi drukarek Fargo, opisanymi szczegółowo w instrukcjach, oraz regularnych przeglądach sprzętu w CS FMN.

Dlaczego warto kupować materiały do drukarek kart Fargo w CSAdams?

  1. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Fargo. Oferujemy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek kart.
  2. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, oferujemy wszystkie taśmy i materiały eksploatacyjne do danej drukarki Fargo, które udostępnia producent. Kompletny zestaw materiałów umożliwia kupującemu dobór optymalnego rozwiązania.
  3. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane materiały eksploatacyjne są oryginalne, kompatybilne z drukarką oraz pochodzą z najnowszej produkcji. Ponadto taśmy wysyłamy w firmowych opakowaniach producenta, z oryginalnymi oznaczeniami bez ingerencji i zmian.
  4. Dostarczamy zarówno taśmy popularne jak i te niszowe. Wysoki stan magazynu utrzymujemy dla materiałów często zamawianych przez klientów. Natomiast taśmy HID Fargo o mniejszej popularności, zamawiamy na bieżąco pod klienta. W przypadku taśm niestandardowych, personalizowanych, zarówno warunki realizacji, jak i cenę produktu ustalamy indywidualnie.

Przydatne linki: materiały eksploatacyjne do drukarektaśmy zabezpieczające karty, i inne taśmy Fargo na stronie cs.pl