Osprzęt drzwiowy

Osprzęt drzwiowy oraz drobne akcesoria do drzwi jakie są w ofercie sklepu CSAdams to podstawowe wyposażenie  każdego systemu kontroli dostępu oraz systemu przeciwpożarowego firmy.

Osprzęt drzwiowy jest tylko niezbędnym uzupełnieniem bogatej oferty zamknięć drzwiowych i innych urządzeń KD jakie można kupić w CSAdams. Wszystkie elementy i akcesoria do drzwi są produkowane przez znane firmy takie jak Adams Rite, HID i inne. Dlatego też możemy zapewnić o ich wysokiej jakości i trwałych walorach użytkowych. Dodatkowo, wysoka jakość łączy się z estetycznym wykonaniem, co gwarantuje  zadowolenie użytkowników i bezproblemowe działanie akcesoriów drzwiowych.

Elementy do drzwi i osprzęt drzwiowy

  • Przyciski drzwiowe dostępne są w wielu wariantach. Różnią się one nie tylko wyglądem ale także sposobem montażu.
  • Z kolei trzymacze drzwiowe polecamy wszędzie tam, gdzie zależy na bezpieczeństwie i możliwości szybkiej ewakuacji. Są to urządzenia zapewniające stałe lub okresowe blokowanie drzwi w pozycji otwartej
  • Rygle elektromagnetyczne to podstawowy element w każdym systemie kontroli dostępu oraz w systemach domofonowym. Dostępne są w wielu wariantach z różnymi funkcjami, wyposażeniem oraz sposobem montażu.
  • Zwory elektromagnetyczne to elektromagnesy drzwiowe montowane na wszystkich rodzajach drzwi. Działają w momencie kiedy dostarczany jest do nich prąd. Po zbliżeniu breloka lub karty do czytnika, następuje przerwa w dopływie prądu i elektromagnesy „puszczają” czyli odblokowują drzwi.
  • Zamki solenoidowe są alternatywą dla zwór elektromagnetycznych. Polecane są przede wszystkim tak gdzie względy estetyczne mają duże znaczenie np. w biurach.
  • Zestawy montażowe ułatwiają zamontowanie zamków lub umożliwiają ich mocowanie na drzwiach szklanych lub na zewnątrz ościeżnicy.

W ofercie mamy również elementy do drzwi, które wspomagają urządzenia wymienione powyżej jak np. puszki do przycisku otwarcia drzwi, osłona przewodu elektrozamka i inne.

Więcej informacji na temat akcesoriów drzwiowych, systemów kontroli dostępu czy możliwych konfiguracji znajdziecie Państwo na stronie cs.pl. W razie jakichkolwiek pytań o osprzęt drzwiowy, dostępne modele lub ich funkcje prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9