Rejestracja Czasu Pracy

RCP

System rozliczania czasu pracy

System Chronos RCP jest rozwiązaniem polegającym na monitorowaniu i kontrolowaniu czasu pracy zatrudnionych w firmie pracowników za pomocą nowoczesnych programów i urządzeń elektronicznych. Nowoczesne rozliczanie czasu pracy wykorzystuje elektroniczne dane uwierzytelniające, takie jak karty elektroniczne lub biometrię. A więc rejestruje czas wejścia i wyjścia z biura, zarówno ten służbowy jak i prywatny.

Dzięki systemowi RCP mamy nadzór nad urlopami pracowniczymi i harmonogramami pracy. Każdy z pracowników musi rejestrować czas przyjścia do pracy, przykładając do czytnika kartę lub w przypadku urządzeń biometrycznych – palec. Oczywiście wychodząc powtarza całą procedurę, tym razem wyrejestrowując się. Następnym elementem systemu RCP jest oprogramowanie umożliwiające generowanie sprawozdań i różnego rodzaju raportów, które współpracuje z systemami kadrowo-płacowymi. Oferowany przez nas program Chronos do ewidencji czasu pracy gwarantuje szybkość rozliczeń (natychmiastowe rozliczenia on-line) nawet w bardzo skomplikowanych systemach.

Ponadto system rejestracji czasu pracy można połączyć z systemem kontroli dostępu w jeden spójny system zarzadzania i nadzoru nad pracownikami. Dzięki temu firma będzie posiadała kompletny system, który bardzo ułatwi i uprości obowiązki zarządu.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie urządzenia i oprogramowanie RCP niezbędne do stworzenia pełnego systemu rejestracji czasu pracy.

Rejestracja czasu pracy  urządzenia

Oferujemy pełną gamę sprawdzonych i niezawodnych rejestratorów RCP obsługujących w zależności od modelu wiele różnych technologii: karty elektroniczne i breloki zbliżeniowe, kody PIN oraz odcisk palca.

Rozliczanie czasu pracy oprogramowanie

Każdy system rejestracji czasu pracy wymaga oprogramowania zarządzającego. Autorski program – CHRONOS  RCP to oprogramowanie powstałe przy wykorzystaniu naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie rejestracji czasu pracy. Zaletą tego programu jest wielofunkcyjność, modułowość, łatwość dostosowania do indywidualnych wymagań, obcych programów i urządzeń, a także prostota, intuicyjność i elastyczność. Nasi specjaliści są w stanie rozszerzyć funkcjonalność oprogramowania o różne nietypowe funkcje, które są potrzebne naszym klientom. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5