Rejestratory RCP

Rejestratory RCP wykorzystuje się w systemach RCP do kontroli i zarządzania czasem pracy w przedsiębiorstwie. W ofercie znajdziesz wybór rejestratorów RCP z różnymi funkcjonalnościami. Również poszukiwane czytniki biometryczne na odcisk palca i z kamerą.

Rejestratory czasu pracy to urządzenia mikroprocesorowe przeznaczone do rejestracji i ewidencji czasu pracy pracowników w firmie. Zegary RCP obsługują, w zależności od modelu, wiele różnych technologii uwierzytelniających takich jak karty plastikowe zbliżeniowe, breloki zbliżeniowe, kody PIN i inne. Dzięki nim łatwo i skutecznie można zarządzać czasem pracy poszczególnych pracowników w firmie. Urządzenia RCP współpracują z programami rozliczania czasu pracy, takimi jak CHRONOS RCP i bazami danych. Dzięki temu pozwalają na łatwe tworzenie spersonalizowanych raportów.

Niektóre urządzenia RCP posiadają wbudowany aparat fotograficzny robiący zdjęcie pracownikowi podczas rejestracji wejścia / wyjścia. Co więcej modele biometryczne wyposażone są w czytnik linii papilarnych i w klawiaturę, co dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa rejestracji.

Więcej informacji dotyczących systemów rejestracji czasu pracy, przykładowych konfiguracji, oraz wykorzystywanego sprzętu znajdziecie Państwo na stronie cs.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3