Czytniki kontroli dostępu

Czytniki kontroli dostępu, nowoczesne i funkcjonalne czytniki zbliżeniowe i biometryczne są niezbędne w każdym systemie kontroli dostępu.

Można śmiało stwierdzić, że czytniki RFID to wrażliwy punkt w systemie zabezpieczeń każdej firmy. Natomiast ogromną większość elektronicznych kart dostępu można łatwo skopiować i sklonować, a wiedza na ten temat jest dostępna w internecie. Jednak firmy w większości mają świadomość, że ich system kontroli dostępu może być podatny na atak fałszerzy. Z tego powodu poszukują bezpiecznych elementów systemu, takich jak czytniki kd i karty dostępu, oraz odpowiedniego oprogramowania.

Dlatego rozwiązania systemowe takich producentów jak HID zapewniają szeroką gamę urządzeń i kart, działających w technologiach gwarantujących bezpieczeństwo całego systemu. Szczególnie zaleca się używanie najnowszych, dobrze zabezpieczonych  kart elektronicznych lub technologii biometrycznej.  Ale również  czytniki RFID wykorzystujące protokoły OSDP, które zapewniają, że ​​używanych kart zbliżeniowych nie można sklonować, a czytników  zhakować.

Dlatego też w ofercie sklepu dajemy szeroki wybór czytników KD: zarówno znanych producentów jak HID Global jak i mniej znanych, ale bezpiecznych, popularnych i ekonomicznych czytników CS.

Czytniki zbliżeniowe obsługują, w zależności od modelu, wiele różnych technologii uwierzytelniających takich jak SEOS, zaawansowane karty elektroniczne, technologie na urządzenia mobilne i inne. Dzięki nim integratorzy systemów oraz administratorzy obiektów łatwo i skutecznie zarządzają systemami kontroli dostępu.

Niektóre czytniki kontroli dostępu z naszej oferty, ze względu na swoje niewielkie rozmiary można montować na framudze drzwi, co jest bardzo wygodne. W dodatku urządzenia te są odporne na warunki atmosferyczne i można je instalować na zewnątrz budynków. Ponadto wybrane modele wyposażone są w klawiaturę lub czytnik linii papilarnych, które dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa.

O konkretnych cechach danego czytnika dowiesz się przeglądając naszą ofertę. Jeśli interesującego Cię urządzenia nie ma w sklepie, zapytaj o nie obsługę CSAdams.

Czytniki KD

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9