Taśmy do HDP5600

Materiały eksploatacyjne do drukarek kart Fargo są oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi wysokiej jakości wyprodukowanymi przez firmę HID Global specjalnie do retransferowej drukarki kart Fargo HDP5600. Oryginalne taśmy HDP5600 gwarantują profesjonalny wygląd i jakość wydruków.

Dlaczego warto kupować taśmy HDP5600 w CSAdams?

  1. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Fargo. Oferujemy szeroki wybór taśm kolorowych, czarnych, z hologramem lub bez.
  2. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, oferujemy wszystkie taśmy i materiały eksploatacyjne do danej drukarki Fargo, które udostępnia producent. Kompletny zestaw materiałów umożliwia kupującemu dobór optymalnego rozwiązania.
  3. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane materiały eksploatacyjne HDP5600 są oryginalne, kompatybilne z drukarką oraz pochodzą z najnowszej produkcji. Ponadto taśmy wysyłamy w firmowych opakowaniach producenta, z oryginalnymi oznaczeniami bez ingerencji i zmian.
  4. Dostarczamy zarówno taśmy popularne jak i te niszowe. Wysoki stan magazynu utrzymujemy dla materiałów często zamawianych przez klientów. Natomiast taśmy o mniejszej popularności, zamawiamy na bieżąco pod klienta. W przypadku taśm niestandardowych, personalizowanych, zarówno warunki realizacji, jak i cenę produktu ustalamy indywidualnie.

Przydatne linki: materiały eksploatacyjne do drukarek, taśmy Fargo na stronie cs.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10