Program drukarkowy

Program drukarkowy

Program drukarkowy to niezbędne narzędzie pozwalające drukarce pracować efektywnie oraz drukować karty w najlepszej jakości. Darmowy program do druku kart dostarczany przez niektórych producentów wraz z drukarką jest w większości przypadków niewystarczający. W swojej ofercie mamy dwa profesjonalne programy pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów graficznych. Ponadto nasze programy obsługują również części elektroniczne kart.

Asure ID7 to profesjonalne oprogramowanie producenta drukarek Fargo HID. Doskonale współpracuje z każdą drukarką Fargo. Dodatkowo program do druku kart występuje w kilku wersjach różniących się funkcjonalnością, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

ID Card Program to uniwersalny program drukarkowy współpracujący z dowolną drukarką do kart. Jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Podobnie jak Asure ID7 występuje w kilku wersjach. Jego niewątpliwym atutem jest współpraca z szeroką gamą baz danych oraz możliwość obsługi kart inteligentnych przy pomocy skryptów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

error: Treść jest chroniona !!