Program drukarkowy

Program drukarkowy

Program drukarkowy to konieczne oprogramowanie do drukarki kart pozwalające na efektywny druk karty w najlepszej jakości. Ponieważ darmowy program do druku kart dostarczany wraz z drukarką jest krótki i ubogi, należy zastąpić go profesjonalnym, bogatym programem bazodanowym. W ofercie sklepu są dwa takie programy, pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów graficznych. Ponadto nasze programy obsługują również części elektroniczne kart.

Asure ID7 to profesjonalne oprogramowanie do drukarki kart produkcji HID Global. Program doskonale współpracuje z każdą drukarką Fargo. Dodatkowo program do drukowania kart występuje w kilku wersjach różniących się funkcjonalnością, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

ID Card to uniwersalny program do drukowania kart współpracujący z dowolną drukarką. Jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Podobnie jak Asure ID7 ten program drukarkowy występuje w kilku wersjach. Jego niewątpliwym atutem jest współpraca z szeroką gamą baz danych oraz możliwość obsługi kart inteligentnych przy pomocy skryptów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2