Taśmy do DTC1250e

Materiały eksploatacyjne do drukarek kart Fargo są oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi wysokiej jakości wyprodukowanymi przez firmę HID Global specjalnie do solidnej, sprawdzonej i dobrze wyposażonej drukarki termosublimacyjnej Fargo DTC1250e. Oryginalne taśmy Fargo do DTC1250e gwarantują niezrównaną jakość i profesjonalny wygląd wydruków.

Dlaczego warto kupować taśmy Fargo DTC1250e w CSAdams?

  1. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Fargo. Oferujemy szeroki wybór taśm kolorowych oraz czarnych – monochromatycznych.
  2. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, oferujemy wszystkie taśmy i materiały eksploatacyjne do danej drukarki Fargo, które udostępnia producent. Kompletny zestaw materiałów umożliwia kupującemu dobór optymalnego rozwiązania.
  3. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane materiały eksploatacyjne DTC1250e są oryginalne, kompatybilne z drukarką oraz pochodzą z najnowszej produkcji. Ponadto taśmy wysyłamy w firmowych opakowaniach producenta, z oryginalnymi oznaczeniami bez ingerencji i zmian.
  4. Dostarczamy zarówno taśmy popularne jak i te niszowe. Wysoki stan magazynu utrzymujemy dla materiałów często zamawianych przez klientów. Natomiast taśmy o mniejszej popularności, zamawiamy na bieżąco pod klienta.

Przydatne linki: materiały eksploatacyjne do drukarek, taśmy Fargo na stronie cs.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4