Zestawy czyszczące Fargo HID

Materiały czyszczące Fargo to profesjonalne i kompletne zestawy materiałów do bieżącej konserwacji drukarek HDP i DTC firmy HID. Zestawy czyszczące Fargo HID zawierają szereg solidnych narzędzi zaprojektowanych do czyszczenia określonych obszarów drukarki. Dzięki temu pomagają uniknąć wewnętrznych uszkodzeń  i zapewniają jakość drukowanych kart.

Z naszego doświadczenia wynika, że proces konserwacji drukarki często jest zaniedbywany przez użytkowników. Oczywiście, ma to swoje niekorzystne konsekwencje. Kurz i inne cząsteczki mogą gromadzić się wewnątrz drukarki i powodować plamy na wydrukowanych kartach. Co gorsza, kurz może uszkodzić głowicę drukującą, której wymiana jest bardzo kosztowna.

Zestawy czyszczące Fargo HID są niedrogie. Zwłaszcza, że regularna konserwacja sprzętu przy ich pomocy obniża koszty drukowania kart, wydłuża żywotność drukarki i zapewnia nienaruszoną gwarancję. Aby zapewnić dokładne czyszczenie, które nie uszkodzi drukarki, zawsze postępuj zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi drukarki Fargo lub autoryzowanego serwisu Fargo.

Kup zestaw do czyszczenia Fargo dostosowany do rodzaju twojej drukarki DTC lub HDP. Znajdź wszystkie materiały eksploatacyjne do drukarki Fargo w jednym wygodnym miejscu w sklepie CSAdams.

Dlaczego warto kupować materiały czyszczące do drukarki Fargo HID w CSAdams?

  1. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów Fargo/HID. Dlatego kupując zestaw czyszczący Fargo w sklepie CSAdams otrzymasz tylko oryginalne produkty.
  2. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, oferujemy wszystkie materiały eksploatacyjne do danej drukarki Fargo, które udostępnia producent. Kompletny zestaw materiałów umożliwia kupującemu dobór optymalnego rozwiązania.
  3. Nasze materiały czyszczące Fargo pochodzą zawsze ze „świeżej” – bieżącej produkcji.
  4. Przechowujemy materiały czyszczące w odpowiednich warunkach według wymagań producenta. Dzięki temu ich okres przydatności wynosi co najmniej 12 miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konserwacji i utrzymania drogich urządzeń, jakimi są zazwyczaj drukarki do kart, przeczytaj na stronie powiązane artykuły: szkolenia Fargo oraz serwis Fargo 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2